OAuth Login - OAuth2 Client SSO (7.x-1.13) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Description
te: వివరణ

en: Support
te: తోడ్పాటు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: Reports
te: నివేదికలు
