OAuth Login - OAuth2 Client SSO (7.x-1.14) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Back
el: Πίσω

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Upload
el: Αποστολή

en: Line
el: Γραμμή

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Query
el: Ερώτημα

en: Select
el: Επιλογή

en: Reports
el: Αναφορές

en: Customer ID
el: Α/Α πελάτη
