OAuth Login - OAuth2 Client SSO (7.x-1.14) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Description
eo: Priskribo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Google
eo: Guglo

en: Reports
eo: Raportoj
