OAuth Login - OAuth2 Client SSO (7.x-1.14) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Description
eu: Azalpena

en: Back
eu: Itzuli

en: Update
eu: Eguneratu

en: Upload
eu: Igo

en: Email
eu: Eposta

en: Email Address
eu: Helbide elektronikoa

en: Query
eu: Kontsulta

en: Select
eu: Aukeratu

en: Reports
eu: Txostenak
