OAuth Login - OAuth2 Client SSO (7.x-1.14) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Back
nl: Terug

en: Update
nl: Bijwerken

en: Upload
nl: Uploaden

en: Email
nl: E-mail

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Line
nl: Lijn

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Select
nl: Selecteren

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Reports
nl: Rapporten

en: Customer ID
nl: Klant-ID

en: Please enter a valid URL
nl: Gelieve een geldige URL in te voeren
