OAuth Login - OAuth2 Client SSO (7.x-1.14) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Description
nn: Beskriving

en: Back
nn: Attende

en: Update
nn: Oppdater

en: Upload
nn: Last opp

en: Phone
nn: Telefon

en: Reports
nn: Rapportar
