OAuth Login - OAuth2 Client SSO (7.x-1.14) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Description
oc: Descripcion

en: Back
oc: Precedent

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Line
oc: Linha

en: Query
oc: Requèsta

en: Select
oc: Seleccionar

en: Reports
oc: Rapòrts
