OAuth Login - OAuth2 Client SSO (7.x-1.15) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Description
ug: بايانى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Reports
ug: دوكلات
