OAuth Login - OAuth2 Client SSO (7.x-1.16) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Description
bg: Описание

en: Support
bg: Заявки за поддръжка

en: Back
bg: Назад

en: Update
bg: Промени

en: Upload
bg: Трансфер

en: Email
bg: Е-поща

en: Phone
bg: Телефон

en: Select
bg: Избери

en: Reports
bg: Доклади
