OAuth Login - OAuth2 Client SSO (7.x-1.16) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Back
fi: Takaisin

en: Update
fi: Päivitys

en: Upload
fi: Siirrä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: Line
fi: Rivi

en: Phone
fi: Puhelin

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Query
fi: Kysely

en: Select
fi: Valitse

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Reports
fi: Raportit

en: Customer ID
fi: Asiakastunnus
