OAuth Login - OAuth OIDC SSO (7.x-1.17) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Description
lv: Apraksts

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Line
lv: Līnija

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Reports
lv: Atskaites
