OAuth Login - OAuth2 Client SSO (7.x-1.18) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Description
be: Апісанне

en: Back
be: Назад

en: Update
be: Абнавіць

en: Upload
be: Загрузіць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: API Key
be: Ключ API

en: Line
be: Радок

en: Select
be: Выбраць

en: Reports
be: Справаздачы
