OAuth Login - OAuth2 Client SSO (7.x-1.18) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Upload
ps: پورته کول

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Select
ps: غوره

en: Reports
ps: راپورونه
