OAuth Login - OAuth2 Client SSO (7.x-1.19) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Description
he: תיאור

en: Back
he: אחורה

en: Update
he: עדכון

en: Upload
he: העלאה

en: Email
he: דוא"ל

en: Line
he: שורה

en: Phone
he: טלפון

en: Configuration
he: הגדרות

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Select
he: בחר

en: Reports
he: דוחות

en: LinkedIn
he: לינקדין
