OAuth Login - OAuth2 Client SSO (7.x-1.19) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Back
mr: मागे

en: Update
mr: अपडेट

en: Upload
mr: अपलोड

en: Email
mr: ईमेल

en: Line
mr: रेषा

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Reports
mr: अहवाल
