OAuth Login - OAuth2 Client SSO (7.x-1.19) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Update
sq: Rifresko

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Reports
sq: Raportet
