OAuth Login - OAuth2 Client SSO (7.x-1.20) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Description
da: Beskrivelse

en: Back
da: Tilbage

en: Update
da: Opdatér

en: Email
da: E-mail

en: API Key
da: API-nøgle

en: Line
da: Linje

en: Phone
da: Telefon

en: Select
da: Vælg

en: Save Configuration
da: Gem konfiguration

en: Custom CSS
da: Tilrettet CSS

en: Reports
da: Rapporter

en: Customer ID
da: Kunde ID
