OAuth Login - OAuth2 Client SSO (7.x-1.20) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Description
pt: Descrição

en: Back
pt: Para trás

en: Update
pt: Atualizar

en: Upload
pt: Carregar ficheiro

en: Select
pt: Selecionar

en: Reports
pt: Relatórios
