OAuth Login - OAuth OIDC SSO (7.x-1.21) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Back
fil: Bumalik

en: Update
fil: Gawing bago

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: Reports
fil: Mga ulat
