OAuth Login - OAuth OIDC SSO (7.x-1.21) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Back
lt: Atgal

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Upload
lt: Įkelti

en: Email
lt: El. paštas

en: API Key
lt: API raktas

en: Line
lt: Eilutė

en: Phone
lt: Telefonas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Reports
lt: Ataskaitos
