OAuth Login - OAuth OIDC SSO (7.x-1.21) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Description
ne: विवरण

en: Update
ne: अपडेट

en: Upload
ne: अपलोड

en: Email
ne: ईमेल

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू
