OAuth Login - OAuth OIDC SSO (7.x-1.21) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Description
sl: Opis

en: Update
sl: Posodobitev

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Line
sl: Vrstica

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Reports
sl: Poročila
