OAuth Login - OAuth OIDC SSO (7.x-1.21) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Description
vi: Mô tả

en: Back
vi: Trở lại

en: Update
vi: Cập nhật

en: Upload
vi: Tải lên

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Line
vi: Dòng

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Select
vi: Chọn

en: Save Configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Reports
vi: Báo cáo

en: Box
vi: Hộp

en: Submit Query
vi: Gửi truy vấn
