OAuth Login - OAuth OIDC SSO (7.x-1.22) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Description
gl: Descrición

en: Back
gl: Voltar

en: Update
gl: Actualizar

en: Upload
gl: Subir

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Line
gl: Liña

en: Phone
gl: Teléfono

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Reports
gl: Informes

en: Customer ID
gl: Cliente ID
