OAuth Login - OAuth OIDC SSO (7.x-1.23) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Line
bo: ཕྲེང

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Reports
bo: སྙན་ཞུ
