OAuth Login - OAuth OIDC SSO (7.x-1.23) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Update
cy: Diweddaru

en: Upload
cy: Llwytho i fyny

en: Phone
cy: ffôn

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Select
cy: Dewis

en: Reports
cy: Adroddiadau
