OAuth Login - OAuth OIDC SSO (7.x-1.23) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Back
fi: Takaisin

en: Update
fi: Päivitys

en: Upload
fi: Siirrä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Line
fi: Rivi

en: Phone
fi: Puhelin

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Select
fi: Valitse

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Reports
fi: Raportit

en: Customer ID
fi: Asiakastunnus
