OAuth Login - OAuth OIDC SSO (7.x-1.23) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները
