OAuth Login - OAuth OIDC SSO (7.x-1.23) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Description
is: Lýsing

en: Back
is: Til baka

en: Update
is: Uppfæra

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Email
is: Netfang

en: API Key
is: API Lykill

en: Phone
is: Sími

en: Reports
is: Skýrslur
