OAuth Login - OAuth OIDC SSO (7.x-1.23) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Description
te: వివరణ

en: Support
te: తోడ్పాటు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: Reports
te: నివేదికలు
