OAuth Login - OAuth OIDC SSO (7.x-1.24) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Description
ru: Описание

en: Support
ru: Поддержка

en: Back
ru: Назад

en: Update
ru: Обновить

en: Upload
ru: Закачать

en: API Key
ru: Ключ API

en: Line
ru: Линия

en: Phone
ru: Телефон

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Select
ru: Выбрать

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки

en: Reports
ru: Отчёты

en: Customer ID
ru: ID покупателя
