OAuth Login - OAuth OIDC SSO (7.x-1.25) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Update
bn: আপডেট

en: Upload
bn: আপলোড

en: Email
bn: ইমেইল

en: Line
bn: লাইন

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Reports
bn: রিপোর্ট
