OAuth Login - OAuth OIDC SSO (7.x-1.25) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Description
de: Beschreibung

en: Support
de: Unterstützung

en: Update
de: Aktualisieren

en: Upload
de: Hochladen

en: Email
de: E-Mail

en: Line
de: Zeile

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Select
de: Auswählen

en: Save Configuration
de: Konfiguration speichern

en: Reports
de: Berichte

en: Allowed Domains
de: Zulässige Domains

en: Upgrade Plan
de: Upgrade-Plan

en: Setup Guides
de: Installationsanleitungen
