OAuth Login - OAuth OIDC SSO (7.x-1.25) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Upload
el: Αποστολή

en: Line
el: Γραμμή

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Select
el: Επιλογή

en: Reports
el: Αναφορές
