OAuth Login - OAuth OIDC SSO (7.x-1.25) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Description
hr: Opis

en: Support
hr: Podrška

en: Update
hr: Osvježi

en: Upload
hr: Otpremi

en: Email
hr: E-pošta

en: Line
hr: Redak

en: Configuration
hr: Postavke

en: Reports
hr: Izvješća
