OAuth Login - OAuth OIDC SSO (7.x-1.25) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Upload
mn: Оруулах

en: Email
mn: Имэйл

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Reports
mn: Тайлангууд
