OAuth Login - OAuth OIDC SSO (7.x-1.25) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Update
nl: Bijwerken

en: Upload
nl: Uploaden

en: Email
nl: E-mail

en: Line
nl: Lijn

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Select
nl: Selecteren

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Reports
nl: Rapporten

en: Upgrade Plan
nl: Upgrade-plan

en: Setup Guides
nl: Installatiehandleidingen
