OAuth Login - OAuth OIDC SSO (7.x-1.25) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Upload
ps: پورته کول

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Configuration
ps: سازول

en: Select
ps: غوره

en: Reports
ps: راپورونه
