OAuth Login - OAuth OIDC SSO (7.x-1.24) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Description
ast: Descripción

en: Update
ast: Anovar

en: Upload
ast: Xubir

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Line
ast: Llinia

en: Configuration
ast: Configuración
