OAuth Login - OAuth OIDC SSO (7.x-1.24) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Support
kn: ಬೆಂಬಲ

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Line
kn: ಸಾಲು

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Google
kn: ಗೂಗಲ್

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ
