Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Support
kn: ಬೆಂಬಲ

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Email Address
kn: ಇಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Save Settings
kn: ಸಂಯೋಜನೆಗಳನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Query
kn: ಸಂದೇಹ
