Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Back
th: กลับ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Email
th: อีเมล

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Query
th: สอบถาม

en: Customer ID
th: รหัสลูกค้า
