OAuth Connector (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (26 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Required
af: Verplig

en: Name
af: Naam

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: Picture
af: Prentjie

en: User
af: Gebruiker

en: Signature
af: Handtekening

en: E-mail address
af: E-posadres

en: Time zone
af: Tydsone

en: Revert
af: Rol terug

en: Add field
af: Voeg veld by

en: Edit field
af: Wysig veld

en: Delete field
af: Skrap veld
