OAuth Connector (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (35 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Required
ar: ضروري

en: Name
ar: الاسم

en: Export
ar: تصدير

en: Field
ar: الحقل

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Format
ar: التنسيق

en: URL
ar: العنوان URL

en: Picture
ar: الصورة

en: User
ar: المستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Your changes have been saved.
ar: لقد تم حفظ تغييراتك.

en: Signature
ar: التوقيع

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Time zone
ar: النطاق الزمني

en: Fields
ar: الحقول

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Revert
ar: استرجع

en: Add field
ar: أضف خانة

en: Mapping
ar: إقران

en: Resource
ar: مصدر

en: Edit field
ar: تحرير الحقل

en: Delete field
ar: احذف الحقل
