OAuth Connector (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (26 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Required
bs: Obavezno

en: Name
bs: Ime

en: Export
bs: Izvezi

en: Field
bs: Polje

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Picture
bs: Slika

en: User
bs: Korisnik

en: Signature
bs: Potpis

en: E-mail address
bs: Email adresa

en: Time zone
bs: Vremenska zona

en: Fields
bs: Polja

en: Revert
bs: Vratiti

en: Storage
bs: Pohrana
