OAuth Connector (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Required
ca: Necessari

en: Name
ca: Nom

en: Export
ca: Exporta

en: Field
ca: Camp

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: Picture
ca: Imatge

en: User
ca: Usuari

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Your changes have been saved.
ca: S'han desat els vostres canvis.

en: Signature
ca: Signatura

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Time zone
ca: Fus horari

en: Fields
ca: Camps

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Scope
ca: Àmbit

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Base URL
ca: URL base

en: Add field
ca: Afegeix camp

en: Mapping
ca: Associacions

en: Resource
ca: Recurs

en: Edit field
ca: Edita el camp

en: Delete field
ca: Suprimeix el camp
