OAuth Connector (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Required
cs: Povinné

en: Name
cs: Jméno

en: Field
cs: Pole

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: Format
cs: Formát

en: Picture
cs: Obrázek

en: User
cs: Uživatel

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Signature
cs: Podpis

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: Time zone
cs: Časová zóna

en: Fields
cs: Pole

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Revert
cs: Vrátit

en: Storage
cs: Ukládání

en: Add field
cs: Přidat pole

en: Mapping
cs: Mapování

en: Edit field
cs: Upravit pole

en: Delete field
cs: Smazat pole
