OAuth Connector (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (36 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Username
da: Brugernavn

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Required
da: Obligatorisk

en: Name
da: Navn

en: Export
da: Eksportér

en: Field
da: Felt

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: Picture
da: Billede

en: User
da: Bruger

en: User ID
da: Bruger ID

en: Your changes have been saved.
da: Ændringer gemt.

en: Signature
da: Signatur

en: E-mail address
da: E-mail-adresse

en: Time zone
da: Tidszone

en: Fields
da: Felter

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Revert
da: Gendan

en: Scope
da: Dækning

en: Storage
da: Lagring

en: Add field
da: Tilføj felt

en: Mapping
da: Kobling

en: Devel
da: Udvikling

en: Save and proceed
da: Gem og fortsæt

en: Edit field
da: Redigér felt

en: Delete field
da: Slet felt
