OAuth Connector (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (22 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Picture
dz: པར།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Signature
dz: མིང་རྟགས།

en: E-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང།

en: Time zone
dz: ཆུ་ཚོད་གླིང་སྡེ།

en: Add field
dz: ས་སྒོ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Edit field
dz: ས་སྒོ་ཞུན་དག་འབད་

en: Delete field
dz: ས་སྒོ་འདི་བཏོན་གཏང་
