OAuth Connector (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Name
el: Όνομα

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Field
el: Πεδίο

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Format
el: Μορφή

en: Picture
el: Εικόνα

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Signature
el: Υπογραφή

en: E-mail address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Time zone
el: Ζώνη ώρας

en: Fields
el: Πεδία

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: Add field
el: Προσθήκη πεδίου

en: Mapping
el: Αντιστοίχιση

en: Edit field
el: Επεξεργασία πεδίου

en: Delete field
el: Διαγραφή πεδίου
